Skip to main content

Dzień Dziecka za Nami…

3 czerwca, 2024

Za nami festyn z okazji dnia dziecka. Mimo wielu przygotowań, zapewnienia dla najmłodszych i tych nieco starszych szeregu atrakcji, tylko na jedno nie mieliśmy wpływu – na pogodę, która pokrzyżowała nam troszkę plany.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za okazane wsparcie, dzięki któremu dzieciaki miały mnóstwo atrakcji.

Dziękujemy, że byliście z Nami: Firma Handlowo-Usługowa Paloma Boska, EN Burger, Qrka Wodna-Damian Orłowski, Iza-Med Izabela Gałek, TNM Twoja Najlepsza Muzyka-Artur Wieczorek, Studio Piosenki Magdaleny Januszkiewicz-Buras, Studio Tańca Mar-Ko, 10 GDH „Kocia Skała”, 16 GGZ „Aurora”, OSP KSRG Zawidów, MDP Zawidów, Pani Ola-przejażdżki konne, Pan Mariusz-kramik z zabawkami, Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Zawidowie, Patrycja Sareło, Katarzyna Nadolna, Paweł Paluszkiewicz, CRT Radomierzyce oraz Wam drodzy mieszkańcy:)

Na skróty:

Wynajem sali

Do Państwa dyspozycji oddajemy salę widowiskową z zapleczem o łącznej powierzchni 333,1 m², mogącą pomieścić do 250 osób

Baza sportowa OK

Ośrodek Kultury w Zawidowie dysponuje bardzo dobrymi warunkami do prowadzenia zajęć sportowych. Poznaj nasze obiekty sportowe

Zespół folklorystyczny JARZĘBINA

Zespół folklorystyczny JARZĘBINA z Zawidowa powstał w 1985 r. przy Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Ośrodku Kultury w Zawidowie. Jego głównym celem jest kultywowanie dawnych tradycji.

Usługi ksero – cennik

Zapraszamy do Ośrodka Kultury do korzystania z profesjonalnych usług ksero

Galeria zdjęć

Przejdź do zakładki i obejrzyj nasze archiwum fotograficzne

Archiwalna wersja strony
Archiwalna wersja strony OK

Potrzebujesz zajrzeć do archiwalnej strony? Skorzystaj z linku poniżej