Skip to main content

Ferie zimowe 2024

Kartka - ferie
3 stycznia, 2024

Zapraszamy dzieci i młodzież do spędzenia z Nami ciekawie, twórczo i aktywnie ferii zimowych, które odbędą się w II terminach:

?15.01. – 19.01. – w wieku 6 – 10 lat
?22.01. – 26.01. – w wieku 11 – 16 lat

Szczegółowy program zajęć na plakacie?

?Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 14:00, dodatkowo w czwartek przychodzimy po raz drugi od godz. 18:00 na Nocowanie. Ferie kończymy w piątek po śniadaniu.

?Zajęcia są bezpłatne, wyjazdy w części finansowane przez rodzica/opiekuna.

?Zapisy telefoniczne, 75 77 88 336, w godz. 8:00 – 16:00, równolegle zapisujemy na dwa terminy. Decyduje kolejność zgłoszeń! Liczba miejsc ograniczona.

?Zgoda na uczestnictwo w feriach do pobrania na stronie poniżej lub do odebrania w sekretariacie OK. Skany dokumentów można również przesłać na adres biuro@ok.zawidow.eu lub dostarczyć osobiście do sekretariatu OK. Najpóźniej dokumenty dostarczyć w dniu pierwszych zajęć.

Serdecznie zapraszamy?

Na skróty:

Wynajem sali

Do Państwa dyspozycji oddajemy salę widowiskową z zapleczem o łącznej powierzchni 333,1 m², mogącą pomieścić do 250 osób

Baza sportowa OK

Ośrodek Kultury w Zawidowie dysponuje bardzo dobrymi warunkami do prowadzenia zajęć sportowych. Poznaj nasze obiekty sportowe

Zespół folklorystyczny JARZĘBINA

Zespół folklorystyczny JARZĘBINA z Zawidowa powstał w 1985 r. przy Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Ośrodku Kultury w Zawidowie. Jego głównym celem jest kultywowanie dawnych tradycji.

Usługi ksero – cennik

Zapraszamy do Ośrodka Kultury do korzystania z profesjonalnych usług ksero

Galeria zdjęć

Przejdź do zakładki i obejrzyj nasze archiwum fotograficzne

Archiwalna wersja strony
Archiwalna wersja strony OK

Potrzebujesz zajrzeć do archiwalnej strony? Skorzystaj z linku poniżej