Ułatwienia dostępu

Skip to main content

„Mała książka – wielki człowiek”

plakat-2022 promujący czytelnictwo w przedszkolu
25 października, 2022

Miejska Biblioteka Publiczna w Zawidowie zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej edycji projektu „Mała książka- wielki człowiek”.

Jest to kampania społeczna organizowana przez Instytut Książki, której celem jest przypominanie o korzyściach wynikających ze wspólnego, rodzinnego czytania.

W ramach projektu dzieci w wieku przedszkolnym (od 3 do 6 lat) otrzymują tzw. Wyprawki Czytelnicze. Do udziału w projekcie konieczne jest zapisanie dziecka do biblioteki i wypożyczenie co najmniej jednej książki, w projekcie mogą wziąć udział również dzieci ukraińskie. Dodatkowo dziecko otrzymuje Kartę Małego Czytelnika, której posiadanie upoważnia do zbierania naklejek za każdorazowe odwiedzenie biblioteki zakończone wypożyczeniem książki z księgozbioru dziecięcego. W projekcie mogą również wziąć udział dzieci, które pobrały już wcześniej wyprawkę, są nadal w wieku projektowym i uzbierały co najmniej 10 naklejek.

Kampania społeczna „Mała książka – wielki człowiek” została dofinansowana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Serdecznie zapraszamy.

Na skróty:

Wynajem sali

Do Państwa dyspozycji oddajemy salę widowiskową z zapleczem o łącznej powierzchni 333,1 m², mogącą pomieścić do 250 osób

Baza sportowa OK

Ośrodek Kultury w Zawidowie dysponuje bardzo dobrymi warunkami do prowadzenia zajęć sportowych. Poznaj nasze obiekty sportowe

Zespół folklorystyczny JARZĘBINA

Zespół folklorystyczny JARZĘBINA z Zawidowa powstał w 1985 r. przy Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Ośrodku Kultury w Zawidowie. Jego głównym celem jest kultywowanie dawnych tradycji.

Usługi ksero – cennik

Zapraszamy do Ośrodka Kultury do korzystania z profesjonalnych usług ksero

Galeria zdjęć

Przejdź do zakładki i obejrzyj nasze archiwum fotograficzne

Archiwalna wersja strony
Archiwalna wersja strony OK

Potrzebujesz zajrzeć do archiwalnej strony? Skorzystaj z linku poniżej