Skip to main content

Mikołajki- Zawidów 2023

Mikołajki 2023
4 grudnia, 2023

Ho, ho, ho!? Cóż to była za niedziela, pełna świątecznej magii i radości!✨

W minioną niedzielę (3.12.) zawidowski rynek zamienił się w magiczną fabrykę świętego Mikołaja, co z pewnością przyniosło wiele uśmiechów i radości mieszkańcom i wszystkim odwiedzającym nasze miasto. Fotografowanie się z Mikołajem oraz otrzymywanie słodkich upominków to zawsze emocjonujące przeżycie, zwłaszcza dla najmłodszych??

Niedzielne spotkanie rozpoczęło się od przywitania naszego sympatycznego gościa z Północy, który punktualnie o godzinie 14.00 w asyście zawidowskich strażaków pojawił się w zawidowskim rynku? Następnie Mikołaj wspólnie z burmistrzem miasta i tłumnie zgromadzonymi dziećmi zatańczyli magiczny i świąteczny taniec wokół choinki, po czym rozpoczęło się wspólne odliczanie i uroczyste odpalenie miejskiej choinki, które od tego roku będzie już naszą tradycją???

Obecność elfów, śnieżynek a nawet Grincha dodatkowo wzbogaciła atmosferę świąteczną. To świetny sposób na wprowadzenie ludzi w magiczny nastrój Bożego Narodzenia. Nawet Grinch, znany z prób kradzieży świąt, był w bajecznym nastroju, co zapewne zaskoczyło i rozbawiło uczestników wydarzenia?

Dodanie do atmosfery aromatów świątecznych, takich jak słodka czekolada, pierniki i ciasteczka, z pewnością sprawiło, że niedzielne spotkanie z Mikołajem było jeszcze bardziej magiczne☕??

Dodanie tych aromatów do wydarzenia sprawiło, że uczestnicy mogli w pełni zanurzyć się w atmosferze świątecznej radości. Zapewne zapachy te dodatkowo podkreśliły wyjątkowy charakter niedzielnego spotkania z Mikołajem?⛄️?

Dziękujemy Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za wsparcie finansowe, dzięki któremu nasze wydarzenie było bardzo atrakcyjne dla naszych najmłodszych mieszkańców?

Dziękujemy OSP KSRG Zawidów za podwózkę dla Mikusia??

Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na zawidowski rynek i uczestniczyli w tak uroczej i pełnej magii niedzieli!?❄️?

Na skróty:

Wynajem sali

Do Państwa dyspozycji oddajemy salę widowiskową z zapleczem o łącznej powierzchni 333,1 m², mogącą pomieścić do 250 osób

Baza sportowa OK

Ośrodek Kultury w Zawidowie dysponuje bardzo dobrymi warunkami do prowadzenia zajęć sportowych. Poznaj nasze obiekty sportowe

Zespół folklorystyczny JARZĘBINA

Zespół folklorystyczny JARZĘBINA z Zawidowa powstał w 1985 r. przy Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Ośrodku Kultury w Zawidowie. Jego głównym celem jest kultywowanie dawnych tradycji.

Usługi ksero – cennik

Zapraszamy do Ośrodka Kultury do korzystania z profesjonalnych usług ksero

Galeria zdjęć

Przejdź do zakładki i obejrzyj nasze archiwum fotograficzne

Archiwalna wersja strony
Archiwalna wersja strony OK

Potrzebujesz zajrzeć do archiwalnej strony? Skorzystaj z linku poniżej