Skip to main content

TURNIEJ FC 24 na PS 5 w PARACH – relacja

Turniej FC 24 na PS 5 w PARACH
26 lutego, 2024

Kolejna sobota pod znakiem rywalizacji sportowej tym razem było e-sportowo. Zorganizowaliśmy turniej w najpopularniejszą grę na konsoli PS5 czyli FC 24. A żeby było ciekawiej rywalizowaliśmy w parach.

W turnieju udział wzięło aż 46 zawodników w dwóch kategoriach wiekowych: U-13 i OPEN.

Zawody rozegraliśmy w 4 grupach w każdej z kategorii wiekowej. Następnie najlepsi zagrali w fazie pucharowej. Po 5 godzinach zmagań i rozegraniu 63 spotkań wyłoniliśmy zwycięzców.

W grupie U-13 pierwsze miejsce zajęli Błażej Kasiński i Łukasz Dubiel grając INTEREM Mediolan pokonując w finale w rozmiarach 1:0 REAL Madryt – Dawida Mazurowskiego i Kamila Dąbrowskiego. Trzecie miejsce zajęli Artur Owsianik i Jakub Czekalski-Romański z madryckiego ATLETICO pokonując 2:1 po dogrywce AC MILAN w którego barwach zagrali Igor Hatłas i Patryk Stecyk.

W grupie OPEN zwycięzcami w imponującym stylu zostali Szymon Gołębiowski i Kevin Ginowicz grając FC BARCELONĄ, pokonując aż 5:0 ARSENAL Łukasza Witowskiego i Łukasza Kaczmarka. O trzecie miejsce podium MANCHESTER UNITED Piotra i Mateusza Skubickich powalczył z INTEREM Adama Radzika i Dawida Gajewskiego. Lepsi po dogrywce okazali się Mediolańczycy, wygrywając 1:0.

Serdecznie podziękowania kierujemy do Piotrka Skubickiego za nieocenioną pomoc w organizacji turnieju oraz do wszystkich chłopaków za użyczenie sprzętu do gry.

Do zobaczenia.

Na skróty:

Wynajem sali

Do Państwa dyspozycji oddajemy salę widowiskową z zapleczem o łącznej powierzchni 333,1 m², mogącą pomieścić do 250 osób

Baza sportowa OK

Ośrodek Kultury w Zawidowie dysponuje bardzo dobrymi warunkami do prowadzenia zajęć sportowych. Poznaj nasze obiekty sportowe

Zespół folklorystyczny JARZĘBINA

Zespół folklorystyczny JARZĘBINA z Zawidowa powstał w 1985 r. przy Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Ośrodku Kultury w Zawidowie. Jego głównym celem jest kultywowanie dawnych tradycji.

Usługi ksero – cennik

Zapraszamy do Ośrodka Kultury do korzystania z profesjonalnych usług ksero

Galeria zdjęć

Przejdź do zakładki i obejrzyj nasze archiwum fotograficzne

Archiwalna wersja strony
Archiwalna wersja strony OK

Potrzebujesz zajrzeć do archiwalnej strony? Skorzystaj z linku poniżej