Skip to main content

Turniej Oldboje dla WOŚP – relacja

26 stycznia, 2023

Nie ma mocnych na piłkarzy z Bolesławca!

W minioną sobotę w sali sportowej przy szkole podstawowej w Zawidowie odbył się coroczny Halowy Turniej Piłki Nożnej „Oldboje dla WOŚP”⚽️❤️ w ramach 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Oficjalnego otwarcia dokonał Burmistrz Miasta Zawidów Pan Robert Łężny, który po raz kolejny wsparł nas w naszych działaniach, za co serdecznie dziękujemy. W rozgrywkach wzięły udział zaprzyjaźnione drużyny z Bolesławca, Miłoszowa, Olszyny, Zgorzelca oraz Zawidowa. Kolejny raz zawodnicy w kwiecie wieku czyli 40+ pokazali jakie mają wielkie i gorące serca! Do naszej orkiestrowej puszki trafiło 2173,50 zł i 30 euro‼️

Tego dnia typowa klasyfikacja turniejowa nie była najważniejsza, ale tak zaciętej, pełnej zaangażowania gry dawno nie widzieliśmy. Dosłownie i w przenośni piłkarze „gryźli” parkiet. Niesamowita walka, ale zawsze w duchu fair play trwała od pierwszego do ostatniego spotkania??⚽️

Zwycięzcami turnieju po raz kolejny zostali Oldboje z Bolesławca, choć w tym roku musieli się nieźle napracować na końcowy tryumf. Na drugim miejscu podium stanęli zawodnicy z Olszyny, trzecie miejsce zgarnęli przesympatyczni piłkarze z Miłoszowa. Na czwartym miejscu uplasowali się oldboje ze Zgorzelca, natomiast na piątym gospodarze czyli chłopaki z Zawidowa??

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju za kapitalną atmosferę którą tworzycie każdego roku i niemałe umiejętności piłkarskie.

Sędziom panu Konradowi Małachowskiemu oraz panu Alanowi Nadolnemu za sprawny i profesjonalny przebieg turnieju. Warto podkreślić, że Alan jest wychowankiem Piasta Zawidów i od niedawna jest również sędzią piłkarskim w KS Jelenia Góra.

Pani Natalii i pani Emilii oraz załodze EN Burger za przygotowanie smacznego cateringu po turnieju oraz gościnę. Firmie Iza-Med za opiekę medyczną, gdzie sama szefowa czuwała nad bezpieczeństwem zawodników. Nas to specjalnie nie dziwi ponieważ Iza Gałek wspiera orkiestrę i przy okazji nas od wielu lat. Podziękowania kierujemy do Dyrekcji szkoły oraz Pracowników za udostępnienie i przygotowanie sali sportowej.

Dziękujemy naszemu współorganizatorowi ze Stowarzyszenia Sportu i Rekreacji panu Dariuszowi Kaczmarczykowi za owocną współpracę. Ponownie udało się nam zorganizować świetne wydarzenie o zasięgu kilku powiatów??

Olbrzymie podziękowania kierujemy w stronę naszych sponsorów, lokalnych firm, dzięki którym mogliśmy zorganizować turniej na dużym poziomie: Wille Trans, C3, Twargum, Jul Leo Darek, EN Burger, Krak – Old?

Wielkie dzięki! Siema!!

Na skróty:

Wynajem sali

Do Państwa dyspozycji oddajemy salę widowiskową z zapleczem o łącznej powierzchni 333,1 m², mogącą pomieścić do 250 osób

Baza sportowa OK

Ośrodek Kultury w Zawidowie dysponuje bardzo dobrymi warunkami do prowadzenia zajęć sportowych. Poznaj nasze obiekty sportowe

Zespół folklorystyczny JARZĘBINA

Zespół folklorystyczny JARZĘBINA z Zawidowa powstał w 1985 r. przy Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Ośrodku Kultury w Zawidowie. Jego głównym celem jest kultywowanie dawnych tradycji.

Usługi ksero – cennik

Zapraszamy do Ośrodka Kultury do korzystania z profesjonalnych usług ksero

Galeria zdjęć

Przejdź do zakładki i obejrzyj nasze archiwum fotograficzne

Archiwalna wersja strony
Archiwalna wersja strony OK

Potrzebujesz zajrzeć do archiwalnej strony? Skorzystaj z linku poniżej