Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Zaduszki Muzyczne – relacja

Wszyscy wykonawcy na scenie śpiewający na zakończenie wspólną piosenkę.
7 listopada, 2023

W ubiegłą niedzielę na zawidowskiej scenie wystąpili niezwykle utalentowani wokaliści i wokalistki ze Studia Piosenki Magdaleny Januszkiewicz-Buras. Był to swoisty hołd poświęcony twórczości wybitnych artystów, których niestety już nie ma wśród nas.

W wyjątkowy nastrój koncertu wprowadziła nas Magda Maciaszek-Żelazo, która poprowadziła to muzyczne wydarzenie, co rusz uraczając nas anegdotami i ciekawostkami z życia artystów. Tego dnia wysłuchaliśmy muzyczne perełki w nowych i ciekawych aranżacjach. Nie zabrakło takich utworów jak: “Przetańczyć z Tobą chcę” – Anny Jantar, “Tańczące Eurydyki” – Anny German, “Dni których nie znamy”- Marka Grechuty, “Lubię wracać tam gdzie byłem” – Zbigniewa Wodeckiego, czy pomnikowy „Dziwny jest ten świat” Czesława Niemena. Zagraniczne nieśmiertelne klasyki “I Will Always Love You” – Whitney Houston, “Purple Rain” – Prince, “Nothing Compares To You – Sinéad O’Connor i wiele innych.

Była to prawdziwa muzyczna uczta upamiętniająca wielkich nieobecnych i ich niezapomniany dorobek muzyczny. Dobór repertuaru oraz piękne i momentami wzruszające wykonania stworzyły niezapomniany klimat tego wydarzenia. Dopełnieniem była jesienna scenografia przygotowana przez pracowników Ośrodka Kultury.

Dziękujemy wszystkim wykonawcom za fantastyczne występy oraz znakomitej trenerce śpiewu Magdzie Januszkiewicz-Buras za perfekcyjne przygotowanie swoich podopiecznych. Arturowi Wieczorkowi za profesjonalną oprawę akustyczną. Dziękujemy zgromadzonej publiczności za tak liczne przybycie.

Do zobaczenia za rok.

Na skróty:

Wynajem sali

Do Państwa dyspozycji oddajemy salę widowiskową z zapleczem o łącznej powierzchni 333,1 m², mogącą pomieścić do 250 osób

Baza sportowa OK

Ośrodek Kultury w Zawidowie dysponuje bardzo dobrymi warunkami do prowadzenia zajęć sportowych. Poznaj nasze obiekty sportowe

Zespół folklorystyczny JARZĘBINA

Zespół folklorystyczny JARZĘBINA z Zawidowa powstał w 1985 r. przy Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Ośrodku Kultury w Zawidowie. Jego głównym celem jest kultywowanie dawnych tradycji.

Usługi ksero – cennik

Zapraszamy do Ośrodka Kultury do korzystania z profesjonalnych usług ksero

Galeria zdjęć

Przejdź do zakładki i obejrzyj nasze archiwum fotograficzne

Archiwalna wersja strony
Archiwalna wersja strony OK

Potrzebujesz zajrzeć do archiwalnej strony? Skorzystaj z linku poniżej